قوانین و مقررات محصولات مجازی و دانلودی

قوانین و مقررات سایت بیهق مارکت

جهت خریدی آسان و راحت لطفا قوانین و مقررات محصولات مجازی و دانلودی سایت را که در زیر آمده است مطالعه نمایید.

 

۱-  قبل از خرید فایل مورد نظر خود ، ابتدا به طور کامل قسمت توضیحات تکمیلی محصول را مطالعه نمایید تا با فهرست کامل فایل و مختصر مقدمه ای از آن آشنایی پیدا کنید.

۲-  در هنگام پر کردن فرم پرداخت ( نام و نام خانوادگی ، ایمیل ) دقت نمایید و آن را مطابق با واقعیت و از لحاظ نگارشی درست وارد نمایید تا در ادامه ی فرآیند خرید به مشکلی برخورد نکنید. ( لینک دانلود فایل مورد نظر علاوه بر اینکه بعد از خرید برای شما نمایش داده می شود یک نسخه از آن به ایمیل وارد شده توسط خود شما ، فرستاده می شود )

۳-  در هنگام خرید محصول حتما شماره سفارش محصول که توسط سایت ( طبق شکل زیر ) و همچنین شماره ارجاع که توسط بانک بعد از پرداخت به شما نشان داده می شود را یادداشت کرده تا اگر در زمان دانلود فایل به مشکلی برخورد کردید توسط این دو شماره ( شماره سفارش و شماره ارجاع ) ، پشتیبانی بتواند فایل مورد نظر را شناسایی و آن را به ایمیل شما ارسال نماید.

پیگیری توسط شماره سفارش

۴–  بعد از پرداخت در صفحه بازگشتی از بانک به سایت می توانید از طریق دانلود پیش فاکتور ( طبق شکل زیر ) که به صورت پی دی اف می باشد پیش فاکتور خرید خود را جهت ضمانت خرید و سفارش ، دانلود و نزد خود نگه دارید.

دانلود پیش فاکتور خرید

۵-  در صورت ارائه پیشنهاد ، انتقاد و شکایت می توانید از طریق منو با ما در ارتباط باشید که در بالا قابل مشاهده است اقدام و آنچه مد نظر شما می باشد را با ما در میان بگذارید.

با تشکر تیم بیهق مارکت

ایمیل : info@beyhaghmarket.ir
تلگرام : http://www.telegram.me/loveraalone